معرفی طرح های منتخب هفتمین رویداد اینوتهران

با پایان یافتن مهلت شرکت در هفتمین رویداد از سلسله رویدادهای اینوتهران که با موضوع « نظارت، پایش و ایمن‌سازی پل‌ها، تونل‌ها و بزرگراههای شهری» از  آذر ماه امسال شروع شده بود ، جلسات ارزیابی به دو صورت مجازی و حضوری در روزهای هشتم و پانزدهم اسفند ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید .

با بررسی‌های انجام شده در جلسات ارزیابی و بررسی معیارهای مختلفی شامل : مدل کسب و کار ، نحوه ارائه طرح در جلسات ارزیابی ، سابقه شرکت ارائه دهنده، شفافیت، قابل اجرا بودن و …. طرحهای زیر( به ترتیب امتیاز) به عنوان طرحهای منتخب معرفی شدند :

۱- ” چسب کاشت میلگرد ” ارائه شده توسط شرکت ” صنایع شیمی ساختمان آبادگران ”

۲- ” ارتعاش سنجی و جابجایی سنجی پلها با استفاده ازتکنیک ماره ” ارائه شده توسط شرکت ” فناوری خلا کهربا ”

۳- ” سیستم کنترل و اسکادای تونلی ” ارائه شده توسط شرکت ” توسعه ارتباط و فناوری صدرا ”

۴- ” اپلیکیشن تخصصی ثبت اطلاعات و مدیریت پل ” ارائه شده توسط شرکت ” راه داده آزما ”

۵- ” پایش سلامت پل با هدف گرفتن تصمیم صحیح و حفظ ایمنی آنها” ارائه شده توسط شرکت ” ایمن سازه نگر سپند”

۶- “هوشمند‌سازی تونل‌های ترافیکی و پایش مسیر با استفاده از تکنولوژی پردازش تصویر و هوش مصنوعی ” ارائه شده توسط شرکت ” پویا‌فناوران کوثر ”

۷- ” ماده‌ی افزودنی افزایش دهنده مقاومت فشاری و کششی لایه اساس راه تثبیت شده با سیمان ” ارائه شده توسط شرکت ” بتن پژوهش مانا ”

۸- ” مدیریت تعمیر و نگهداری پلها با استفاده از پهپاد” ارائه شده توسط شرکت ” ایرسا صنعت شهرنوآفرین ”

ذکر این نکته حائز اهمیت است که طرحهای مذکور وارد فاز ۲ بررسی شده و در جلسات تخصصی به همراه سایر ذینفعان مرتبط مورد بررسی موشکافانه تر قرار می‌گیرند . بدیهی پس از فاز ۲  ، از مجموعه‌های منتخب به منظور عقد قرارداد همکاری در زمینه راهکارهای ارائه شده دعوت به عمل خواهد آمد.