تمدید مهلت ارسال آثار به کنفرانس «تهران هوشمند»

  • by

مهلت ارسال آثار برای شرکت در اولین کنفرانس «تهران هوشمند» تا ۲۵ آبان ماه تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، این سازمان، اولین دوره این کنفرانس را همزمان با سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» با مشارکت دانشگاه صنعتی امیرکبیر، طی روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه امسال در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد.
طبق آخرین اطلاعیه ازسوی دبیرخانه برگزاری این رویداد، علاقمندان به شرکت در اولین دوره این کنفرانس می‌توانند تا ۲۵ آبان ماه مقالات پژوهشی و علمی خود را در محورهای تخصصی این رویداد برای دبیرخانه تهران هوشمند ارسال کنند.
داده باز و حکمروایی هوشمند شهری، آگاه سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند، مشارکت ذینفعان، بهره‌وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده و شهر نوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده از جمله محورهای اصلی این رویداد است.
همچنین از دیگر محورها می‌توان به کلان‌داده، داده کاوی و استخراج داده‌های سودمند و قابل اعتماد، شهر هوشمند و شاخص‌های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها و توسعه پایدار و چالش‌های محیط زیست شهری اشاره کرد.
جا به جایی هوشمند، مدل‌سازی و تحلیل داده‌های حمل و نقل شهری و کاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمت شهر هوشمند نیز از محورهای مورد بررسی و تحلیل در این کنفرانس خواهد بود.
گفتنی است علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به نشانی smart.tehran.ir مراجعه کنند و یا با شماره ۸۴۱۶۹۱۷۴ تماس حاصل نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *