آغازبکار دهمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس، با حضور سازمان فاوا شهرداری تهران

سازمان فاوای شهرداری تهران با ارائه دستاوردها و معرفی خدمات و مراکز فناوری و هوشمندی خود در نمایشگاه حضوری و مجازی اینوتکس ۲۰۲۱ حضور خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، این سازمان  با هفت غرفه تهران هوشمند، تهران من، مرکز آمار و رصد شهری تهران، شهرپی، مرکز نوآوری منطقه ۴، مرکز نوآوری منطقه ۹ و مرکز نوآوری منطقه ۱۰ در نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۱ شرکت دارد.
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2021) از سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ به مدت ۴ روز در پارک فناوری پردیس آغاز بکار می‌کند و شرکت­‌های دانش­ بنیان، استارتاپ‌ها، شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری، سرمایه گذاران و مخترعین در بیش از ۳۰۰ غرفه حضوری و مجازی به معرفی جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به مشتریان و جامعه نوآوری کشور خواهند پرداخت.

در این رویداد بزرگ، علاوه بر بخش نمایشگاهی، رویدادهای متنوعی نیز برگزار خواهد شد؛ استیج اینوتکس شاهد پنل ها و سخنرانی های جذابی پیرامون کسب و کارهای نوآوری با محورهایی همچون «تفکر خلاق و تفکر کارآفرین»، «رهبری و ایجاد تغییر در پارادایم های ذهنی»، «ساخت یک اقتصاد موفق در کشور»، «محیط زیست و توسعه پایدار» و «چالش­‌های زیست بوم نوآوری» خواهد بود.