معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در بازدید از نمایشگاه الکامپ تاکید کرد:

حمل و نقل هوشمند اصلی ترین خدمت شهر هوشمند است
image

دکتر محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران که در بیست و پنجمین دوره برگزاری الکامپ از غرفه سازمان فا��ای شهرداری تهران بازدید کرد، در رابطه با بحث حمل و نقل هوشمند شهری گفت: هوشمندسازی شهر تهران از جمله کارهای زیربنایی و مهمی است که باید هرچه زودتر پیش برده شود تا بتوانیم تمامی خدمات شهری را به صورت هوشمند ارائه کنیم.
وی با بیان اینکه با هوشمند شدن شهر نیاز مردم به رفت و آمد کاهش پیدا کرده و به دنبال آن ترافیک نیز کمتر می‌شود،ادامه داد: این موضوع به خودی خود موجب کاهش آلودگی هوا و به دنبال آن افزایش سلامت شهروندان می شود.
پورسید آقایی ادامه داد: از سوی دیگر هوشمند کردن حمل و نقل با توجه به اینکه اکثر شهروندان روزانه به صورت معمول در شهر رفت و آمد دارند. با توجه به اینکه روزانه سه میلیون تهرانی در شهر رفت و آمد می کنند و دامنه اتصال شهروندان به حمل و نقل بسیار وسیع است، قطعا حمل و نقل هوشمند می تواند کمک خدمت شایانی به شهروندان کند.
براساس این گزارش، سازمان فاوای شهرداری تهران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ حضوری پررنگ دارد و تازه ترین پروژه های هوشمند شهری را به نمایش گذاشته است.
غرفه «تهران هوشمند» در سالن شماره ۸ محل دایمی نمایشگاه های تهران واقع شده است و تا روز یکشنبه ۳۰ تیر میزبان علاقمندان است.1398/4/29
print