«تهران هوشمند» به منطقه 14 رسید
image

تفاهمنامه توسعه همکاری های مشترک در حوزه "تهران هوشمند" در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ، میان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و منطقه 14 امضا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، دکتر رضا عباسی، شهردار منطقه 14 با حضور در نمایشگاه الکامپ با دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان دیدار و تفاهم نامه همکاری در حوزه پروژه های تهران هوشمند امضا کرد.
رضا عباسی در این دیدار گفت: با توجه به شرایط فعلی شهر تهران و به ویژه منطقه 14 و با وجود جمعیت بالغ بر 500هزار نفری این منطقه، هوشمندسازی امری اجتناب ناپذیر است.
او درباره اهمیت هوشمندسازی در این منطقه گفت: تسریع در امر خدمت رسانی، ارتقای سلامت اداری، ارتقای کیفیت زندگی، افزایش کیفیت محیط زیست شهر و موارد مرتبط با این موضوع، گریزی نیست جز حرکت در مسیر هوشمندسازی و در این راه میتوان از تجربه شهرهای دنیا هم بهره برد.
شهردار منطقه 14 در پایان افزود: فرصت های زیادی در همه زمینه ها در منطقه 14 برای تحقق هوشمندی وجود دارد. حوزه های شهرسازی، خدمات شهری و موضوعات اجتماعی، ترافیک و مواردی از این دست زمینه هایی است که سعی داریم با هوشمندی وضعیت بهتری برای شهروندان بسازیم.
گفتنی است، سازمان فاوای شهرداری تهران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ حضوری پررنگ دارد و تازه ترین پروژه های هوشمند شهری را به نمایش گذاشته است.
غرفه «تهران هوشمند» در سالن شماره ۸ محل دایمی نمایشگاه های تهران واقع شده است و تا روز یکشنبه ۳۰ تیر میزبان علاقمندان است.

 





1398/4/28
print