با مشارکت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اجرایی میشود

افتتاح پارک فناوری اطلاعات در منطقه 10 شهرداری تهران
image

حسین بحیرایی شهردار منطقه 10 شهرداری تهران با حضور در غرفه سازمان فاوای شهرداری در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکامپ با دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان دیدار و گفتگو کرد و تفاهمنامه توسعه همکاری های مشترک دو مرکز در حوزه هوشمندسازی پایتخت به امضای دو طرف رسید.
به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران، شهردار منطقه 10 تهران از افتتاح پارک فناوری اطلاعات در این منطقه خبر داد و مجاورت با دانشگاه ها را ظرفیت مناسبی برای تحقق هوشمندسازی در آن عنوان کرد.
بحیرایی در رابطه با پتانسیل های منطقه 10 گفت: این منطقه به دلیل مجاورت با دانشگاه هایی مانند شریف و تهران ظرفیت بالایی دارد. در همین راستا به زودی در منطقه 10 تهران پارک فناوری اطلاعات برای هوشمندسازی این منطقه با همکاری سازمان فاوای شهرداری تهران افتتاح خواهیم کرد.
او در رابطه با ضرورت تحقق شهر هوشمند گفت: شهر هوشمند باعث جلب حداکثری رضایت شهروندان و ارائه خدمات مطلوب به آنان می شود.
شهردار منطقه 10 با تاکید بر اهمیت شفاف سازی گفت: هوشمندی به شفافیت می انجامد. بنابراین کاهش فساد در سیستم مدیریت شهری و ارتقای مشارکت شهروندان لزوم توسعه این مهم را دوچندان می کند. از این روست که در دنیای امروز هوشمندسازی کلانشهر تهران بسیار ضروری است.
گفتنی است، سازمان فاوای شهرداری تهران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ حضوری پررنگ دارد و تازه ترین پروژه های هوشمند شهری را به نمایش گذاشته است.
غرفه «تهران هوشمند» در سالن شماره ۸ محل دایمی نمایشگاه های تهران واقع شده است و تا روز یکشنبه ۳۰ تیر میزبان علاقمندان است.

 


 1398/4/28
print