رییس سازمان نظام صنفی یارانه ای کشور تاکید کرد:

نگاه نوآورانه سازمان فناوری شهرداری ارزشمند است + ویدیو
image

محمدباقر اثنی‌عشری رییس سازمان نظام صنفی یارانه ای کشور که در بیست و پنجمین دوره برگزاری الکامپ از غرفه سازمان فاوای شهرداری تهران بازدید کرد،  در رابطه با ضرورت تحقق شهر هوشمند گفت: اتفاقی که در همه جای دنیا در حال وقوع است بحث توسعه شهرهای هوشمند است و بازاری که برای کسب و کارها و سرمایه گذاری در زمینه های مربوط به شهر هوشمند مطرح شده است.
وی ادامه داد: خوشبختانه سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران نگاه جدید و نوآورانه ای به این مقوله دارد و ارزشمند است سازمان نصر نیز در قالب بخش خصوصی و به عنوان کسب و کارهایی که در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت می‌کند، امیدوار است که بتواند از طریق مشارکت و همکاری با شهرداری به عنوان حکمران محلی در زمینه توسعه کسب و کارهای مرتبط با شهر هوشمند همکاری داشته باشیم.
اثنی‌عشری تاکید کرد: چراکه معتقدیم این مقوله علاوه بر ایجاد اشتغال،  موجب رفاه مردم و کیفیت زندگی شهری می شود.
گفتنی است سازمان فاوای شهرداری تهران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ حضوری پررنگ دارد و تازه ترین پروژه های هوشمند شهری را به نمایش گذاشته است.
غرفه «تهران هوشمند» در سالن شماره ۸ محل دایمی نمایشگاه های تهران واقع شده است و تا روز یکشنبه ۳۰ تیر میزبان علاقمندان است.1398/4/28
print