تهران هوشمند در الکامپ ۲۵

سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 از تهران هوشمند میگوید
image

دکتر سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 تهران با حضور در نمایشگاه الکامپ از غرفه تهران هوشمند بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهردارب تهران، مفاخریان در جریان این بازدید با بیان اینکه دو مرکز مختلف هوشمندسازی در راستای تحقق تهران هوشمند در این منطقه طراحی شده است، گفت: یکی از این مراکز، مرکز فناوری‌های هوشمند شهری و دیگری مرکز کارآفرینی و توسعه کسب و کارهای شهری است که نه تنها در منطقه 9 بلکه در سایر مناطق شهر تهران نیز فعالیت و خدمت رسانی می‌کند.
وی ادامه داد: استارت آپ ها در حوزه خدمات شهری بسیار مفید هستند و ارائه خدمات و تسهیل آن برای شهروندان امروزه الگویی است که در شهر هوشمند پیگیری می‌شود.
مفاخریان با بیان اینکه با تحقق شهر هوشمند می توانیم خدمات آسان تر، سریع تر و ارزان تر را در اختیار مردم قرار دهیم، گفت: علاوه بر این، حوزه نظارت مردم بر فعالیت های شهرداری و مدیریت های شهری با گسترش شهر هوشمند تحقق پیدا می‌کند.
وی ادامه داد: امروز به فضایی دست پیدا کردیم که توانستیم از ظرفیت جوانان و نخبگان حوزه IT برای حل بحران و مسائل امروز شهر تهران استفاده کنیم.و
گفتنی است سازمان فاوای شهرداری تهران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ حضوری پررنگ دارد و تازه ترین پروژه های هوشمند شهری را به نمایش گذاشته است.
غرفه «تهران هوشمند» در سالن شماره ۸ محل دایمی نمایشگاه های تهران واقع شده است و تا روز یکشنبه ۳۰ تیر میزبان علاقه مندان است. 1398/4/27
print