در الکامپ برگزار می‌شود:

نشست مشترک مدیران عامل فاوای کلانشهرها با استارتاپ‌ها
image

یکی از رویدادهای کلیدی که به همت سازمان فاوای شهرداری تهران در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار خواهد شد، ایجاد فضایی برای تعامل استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور با شهرداری‌های کلانشهرها در حوزه فناوری‌های هوشمند است.
به گزارش روابط عمومی سازمان فاوای شهرداری تهران این سازمان از روز 27 تیر به مدت چهار روز با حضور در نمایشگاه الکامپ فرصتی برای تعامل با استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش بنیان و نوآور از یک سوی و سازمان‌های فناوری شهرداری‌های کلانشهرهای کشور از سویی دیگر فراهم خواهد کرد.
در این نشست که روز 27 تیر ماه در سالن‌های 10 و 11 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد، مدیران عامل فاوای شهرداری‌های کلانشهرهای کشور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و نوآور به تعامل خواهند پرداخت.
مهم‌ترین محور این رویداد، بررسی راهکارهای نوآورانه و هوشمندانه حل مشکلات و معضلات حوزه مدیریت شهری در کلانشهرهای ایران است. همچنین بازار کار و ظرفیت‌های بالا و بکرِ بسیاری در کلانشهرها وجود دارد که برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، ظرفیت ارزشمندی محسوب می‌شود تا بتوانند ضمن ارائه خدمات به برطرف شدن مشکلات شهری کمک کنند.
در این نشست به چالش‌ها و معضلات حوزه‌های مختلف مدیریت شهری در کلانشهرها پرداخته می‌شود و از استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و نوآور حاضر در نشست درخواست خواهد شد تا با ارائه راه کارهای نوآورانه، هوشمندانه و خلاقانه جهت حل معضلات، مدیریت شهری را یاری نمایند.
در بخش پایانی نشست، پنل پرسش و پاسخ با حضور تعدادی از مدیران عامل فاوای کلانشهرها برگزار خواهد شد.1398/4/25
print