با امضای یک تفاهم نامه صورت گرفت

قطار شهر هوشمند در مسیر منطقه ۱۷
image

شهردار منطقه ۱۷ تهران همراه با جمعی از معاونان و مدیران این منطقه با حضور در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران ضمن دیدار با دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوا، درباره همکاری های مشترک در حوزه شهر هوشمند به تبادل نظر و امضای تفاهم نامه پرداختند.
به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در این دیدار دکتر فرجود، مدیرعامل سازمان فاوا با اشاره به تشکیل شورای راهبردی و همچنین دبیرخانه تهران هوشمند درسازمان فاوا از حرکت متمرکز شهری و پرهیز از رویدادهای جزیره ای در حوزه هوشمندسازی سخن گفت.
او بر ایجاد شبکه ای از بازیگران اصلی در حوزه هوشمندسازی تاکید کرد و گفت: هم در بخش خصوصی مانند شرکت های دانش بنیان ، استارتاپ ها و هم بخش های عمومی و دولتی ظرفیت های فراوانی وجود دارد که می تواند منشاء نوآوری باشد و در این زمینه نقش خود مردم را هم نباید فراموش کرد و با ترکیب این موارد با مسائل شهری پلتفرم مشارکت را در بحث هوشمندسازی می توان توسعه داد.
در این جلسه امیر محسنی شهردار منطقه ۱۷ تهران نیز ضمن تشریح برنامه های متعدد این منطقه در حوزه های مختلف از آمادگی کامل برای حرکت در مسیر تهران هوشمند سخن گفت.
او با استقبال از فعالیت استارت آپ ها و صاحبان ایده های نو گفت: با حمایت از همه بازیگران عرصه شهر هوشمند می توان به هدف شهر «زیست پذیر، مشارکت جو و انسان محور»  دست یافت.


 1397/5/29
print